KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332381
nr 1233 2381
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Segelbåt, signerad. Olja på pannå, 27x35
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:05:09
4/2 18:05:06
150 kr
4/2 18:49:46
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström